היום בוחרים לוגו!

הי חברים!
הגענו לקטע מאוד מעניין ומאוד קריטי בחיי ה"איטלקיה" שלנו. אנחנו עומדים לפני החלטה סופית לגבי הלוגו של המסעדה.

מאחר והמסעדה שלנו נמצאת במקום בעל חשיבות היסטורית שגם משפיעה על העיצוב של המקום אנחנו וחברת המיתוג שלנו הגענו למסקנה שהערכים שלפיהם "איטלקיה בתחנה" תקום יהיו הערכים הבאים, הרי איזה מקום שמכבד את עצמו מתקיים לא על פי ערכים?!

קלאסיקה, געגוע, ביתיות, חום, איכות ומסורת.

הלוגו של המסעדה מספר לא רק על הערכים, אלא גם על הסיפור של המקום ולכן אנחנו נציג לפניכם 3 אופציות לעיצוב הלוגו וסיפור קצר שמסביר אותם. מוכנים?

לוגו מס' 1:
שילוב של מבנה המסעדה עם קרון הרכבת. השילוב יוצר חיבור בין מה שקיים היום לתל אביב של פעם.סגנון האיור בטכניקת תחריט נותן תחושה של מוסד, מקום שקיים כבר הרבה זמן וכאן כדי להישאר.
Fullscreen capture 21042010 231357
לוגו מס' 2:
לפניכם חותמת עגולה וקלאסית המכיהל בתוכה איור של המסעדה וסביבתה. זוית המבנה בלוגו מזכירה רכבת נוסעת ונותנת דינאמיות ללוגו.הלוגו משדר אווירה נוסטלגית, חמה וביתית. נותנת תחושה שהאוכל המוגש במסעדה מיוצר עפ"י מסורת הבישול האיטלקי, המשפחתי הנעשה בעבודת יד.
Fullscreen capture 21042010 231428
לוגו מס' 3:
הלוגו הזה הינו בעל מבנה קלאסי, מורכב ממבנה המסעדה ומסמל בית חם בסגנון איטלקי ונקי. הלוגו משדר עדכניות ואיכות ומשתמש בנכסי השם "איטלקיה בתחנה" ובצורת המבנה של המסעדה.
Fullscreen capture 21042010 231453-1
אז מה אתם אומרים?

כבר הספקתם לגבש דעה לגבי הלוגו שאתם הכי אוהבים והכי מתחברים אליו? נשמח לכל עזרה.

לפני הסוף אנחנו רוצים לספר לכם קצת גם על הפונט הנבחר.

אנחנו בעצמנו נלהבים מזה שישנה משמעות כה רבה למאפיינים כמו פונט ומה העבר שלו, אז תקשיבו:

זה הפונט הנבחר שלנו:
Fullscreen capture 22042010 000303
הדסה הוא גופן עברי שנוצר בין השנים 1932 עד 1958. באופן נדיר בתחום פיתוח הגופנים פותח הפונט במשך שנים כה רבות (כארבעה עשורים). עקב כך זוכה הגופן להערכה כ"מלאכת חיים" ו"מלאכת האהבה". האות שואבת השראה מן העיצוב העתיק של אותיות עבריות בספרי קודש, אך תוך הקפדה רבה על בהירות, קריאות ועדכניות. (מתוך הויקיפדיה).

אז גילינו עוד משהו חדש :).

תודה רבה לסטודיו Oi! על עיצוב האופציות ללוגו שלנו. עכשיו צריך רק לבחור!

מחכים לתגובות שלכם,
צוות "איטלקיה בתחנה".

Categories: הקמת המסעדה.

Languages: עברית.